Arama

Değerli Üyelerimiz,

Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (SABAK) Genel Kurulu 14 Kasım 2019 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü Toplantı Salonu'nda saat 12:30'da, çoğunluk sağlanamadığından dolayı 29 Kasım 2019 Cuma günü 12.30’da yapılacaktır.

Siz değerli üyelerimizin katılımları için gereğini bilgilerinize arz ederim.

Saygılarımla,

Afsun Ezel Esatoğlu

Dernek Başkanı

Değerli Üyelerimiz, 

Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (SABAK) Genel Kurulu 14 Kasım 2019 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü Toplantı Salonu'nda saat 12:30'da, çoğunluk sağlanamadığı takdirde 29 Kasım 2019 Cuma günü 12.30’da yapılacaktır.

Siz değerli üyelerimizin katılımları için gereğini bilgilerinize arz ederim.

Saygılarımla,

Afsun Ezel Esatoğlu

Dernek Başkanı

Sağlık bilimleri eğitimindeki yeni gelişmeleri ve ülkemizdeki yükseköğretimde akreditasyonla ilgili gelişmeleri paylaşmak, kalite güvencesi konusunda farkındalık yaratmak, kalite kültürünü yaymak amacıyla 1. Uluslararası Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon (SABAK) Kongresi 17-19 Ekim 2019 tarihlerindeAnkara’dagerçekleştirilmiştir. Kongre süresince yapılan sunumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Değerli Üyelerimiz,

1.Uluslararası SABAK Kongresi içerisinde, 17 Ekim 2019 tarihinde Perşembe günü, " SABAK 2019 Yılı 2. DEĞERLENDİRİCİ EĞİTİMİ"  The Ankara Otel (Eti, Celal Bayar Bulvarı No:2 D:No:78, 06570 Çankaya/Ankara) ’de saat 10.00 - 18.00 arası gerçekleştirilecektir. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki “Değerlendirici Aday Anketi Formu” ve “Değerlendirici Katılım Formu” ile ödeme dekontunu dernek mail adresine mail göndermelerini rica ederiz. Başvuranlar arasından bir değerlendirme yapılarak başvuranlara katılım daveti hakkında bilgi verilecektir.  

Kurs Ücreti/Değerlendirici Eğitimi (Kongre Kaydı Olmayan): 150 TL

Kurs Ücreti/Değerlendirici Eğitimi (Kongre Kaydı Olan)       :  100 TL  

Son Başvuru Tarihi: 1 Ekim

Mail Adresi : sabak@sabak.org.tr

Ödeme için hesap numarası aşağıda verilmiştir. Ödemeyi gerçekleştirirken açıklama kısmına “Bağış” yazınız “isminizi belirtiniz” ve lütfen dekontunuzu saklayınız.

Hesap Adı: Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği

Banka: Yapı Kredi Bankası

Şube: Hacettepe Şubesi

Şube Kodu: 00483

Hesap No: 44810915

IBAN: TR96 0006 7010 0000 0044 8109 15  

Adı: Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği

ÖNEMLİ NOT: 

Eğitime katılmak için üyelik zorunludur. 

Eğitimine katılmak isteyen ama henüz üye olmayan ve yeni üyelik için başvuracaklar için gerekli belgeleri (Üyelik Formu, 2 adet vesikalık, Mezuniyet Belgesinin Onaylı fotokopisi, Nüfus Hüviyet cüzdan sureti) eğitime gelirken yanlarında getirmelerini, ayrıca giriş ve üyelik aidatını yukarıdaki hesap numarasına yatırmalarını rica ederiz. 

Giriş Aidatı: 50 TL 

SABAK Değerlendirici Aday Anketi için tıklayınız.

Değerlendirici Eğitimi Katılım Formu için tıklayınız.

 

27 Nisan 2019 tarihinde yapılacak olan "Değerlendirici Eğitimi" başvuruları bitmiştir. Yoğun başvuru ve göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.