Arama

Geçmiş Etkinlikler

SABAK, kurulduğu günden itibaren çeşitli faaliyetlerde bulunmuştur.

Bu faaliyetlerin ilki, 5 Haziran 2015 tarihinde SABDEK Yürütme Kurulu üyelerine yapılan sunumdur. Dernek Başkanı G. Aydan GENÇ ve Başkan Yardımcısı Özlem ÜLGER tarafından yapılan sunumda dernek yapısı ve ilkelerinin yanı sıra hedefleri de anlatılmıştır.

Bir diğer faaliyet ise 29 Haziran 2015 tarihinde Kıbrıs’ta yapılan SABDEK Genel Kurulunda yapılan sunumdur. Dernek Başkanı G. Aydan GENÇ ve Başkan Yardımcısı Özlem ÜLGER tarafından yapılan sunumda dernek yapısı, ilkeleri ve dernek stratejik planlamasının anlatılmasının yanı sıra genel kurula katılan rektörler ve dekanlar ile bilgi alışverişi yapılmıştır.

Dernek Başkanı G. Aydan GENÇ ve Başkan Yardımcısı Özlem ÜLGER, 5-6 Kasım 2015 tarihinde Gaziantep’te yapılan SABDEK Genel Kurulunun akreditasyon ve ÇEP ile ilgili toplantılarına katılımcı olarak iştirak etmişlerdir.

Dernek Başkan Yardımcısı Özlem ÜLGER ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Meral HURİ, 03-04 Ekim 2015 tarihinde Ankara ‘da yapılan MÜDEK Çalıştayı’nda Değerlendirici Eğitimine katılmışlardır.

2 Haziran 2018  tarihinde SABAK DEĞERLENDİRİCİ PEKİŞTİRME  EĞİTİMİ H.Ü. Sağlık Bilimleri Fakültesi'nde gerçekleştirilmiştir. Katılan hocalarımıza teşekkür ederiz.

7 Ekim 2018  tarihinde SABAK DEĞERLENDİRİCİ EĞİTİMİ H.Ü. Sağlık Bilimleri Fakültesi'nde gerçekleştirilmiştir. Katılan hocalarımıza çok teşekkür ederiz

 

 

 

1.Sağlık Biilimleri Dekanlar Konseyi Bilgilendirme Sunumu

2.Eskişehir-SABDEK Bilgilendirme Sunumu

3.SABDEK Toplantısı 28-29 Nisan 2016,Trabzon Web Sitesi

Sağlık Bilimleri Kongresi
Kasım 2016, Ankara
www.saglikbilimlerikongresi2016.org

4.SABAK Eğiticileri için Eğitim- 17 Şubat 2018

5.SABAK DEĞERLENDİRİCİ PEKİŞTİRME  EĞİTİMİ

6.SABAK  Komisyonlar Toplantısı

Tarih: 5 Ekim 2018

Yer: Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 
 
7. SABAK DEĞERLENDİRİCİ EĞİTİMİ
 
Tarih: 7 Ekim 2018
 
Yer: Hacettepe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü